СКУПШТИНА СНС ОДЛОЖЕНА ЗА 27. НОВЕМБАР: Одлука донета због тренутне епидемиолошке ситуације
СЕДНИЦА Скупштине СНС биће одржана 27. новембра, уместо, како је раније планирано, 13. новембра, због епидемиолошке ситуације.

Фото: СНС
Та одлука донета је данас на телефонској седници Председништва СНС.
- Одлучено је да се, због тренутне епидемијске ситуације у земљи, седница Скупштине странке, која је заказана за 13. новембар, одложи - наводи се у саопштењу странке.
Чланови Председништва странке сагласили су се да нови термин одржавања Скупштине СНС буде 27. новембар.
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ НА САМИТУ У ГЛАЗГОВУ: Погледајте како је најављен председник Александар Вучић
Препоручујемо

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)