ЗА ЛУТОВЦА ЈЕ КОСОВО И МЕТОХИЈА ДРУГА ДРЖАВА: Лидер Демократске странке цепа Србију

18. 11. 2021. у 21:26

ЗОРАН Лутовац, председник Демократске странке, у интервјуу за "Нин" такозвано Косово назвао је "другом државом".

ЗА ЛУТОВЦА ЈЕ КОСОВО И МЕТОХИЈА ДРУГА ДРЖАВА: Лидер Демократске странке цепа Србију

Фото: Архива ВН

Лутовац је истакао да "бављење Србима у региону није посао председника Србије Александра Вучића".

- Други проблем је што је он све у овој држави и што жели да буде све и ван ове државе. И што би хтео да преко својих "српских листа" утиче на политички живот других држава". То није у интересу Срба свих у тим државама, ни у интересу држава Србије.

Фото: Новости

 

Фото: Новости

 

БОНУС ВИДЕО - ЈА САМ УБЕЂЕН ДА ЈЕ ВУЧИЋ РАЗОЧАРАН: Орлић духовито одговорио на речи Драгана Ђиласа

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (20)

ДЕЧКО ЈУ ЈЕ ЗАПРЕПАСТИО: Арина Сабаленка добила прстен од три милиона долара! (ФОТО)