"НИЧЕГА СЕ НЕ ПЛАШИМ" Вучић поручио: Улици никада нећу да подилазим
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић рекао је данас да страшно мрзи кад неко ко добије новац из иностранства прети председнику Србије, али је додао да се не плаши ничега.

Фото: Танјуг
- Постоје људи којима не можете да претите јер се ничега не плаше. Коју пругу, метро или железницу су изградили тајкун Ћута, тајкун Ђилас и тајкун Зеленовић? Где су нешто направили? Не можете да се сетите? Па, не можете кад не постоји. Не можете да ме срушите, можете да ме убијете. Улици никада нећу да подилазим. Са људима као што сам ја не може другачије. Могу да ме победе на изборима или да ме убију - рекао је Вучић приликом обиласка радова на пројекту изградње инфраструктуре и насипања платоа за депо београдског метроа на Макишком пољу.
- Нек Кељменди коначно има свог представника у Скупштини Србије - рекао је иронично Вучић, коментаришући наводе да ће Драган Миловановић Црни бити на Ђиласовој посланичкој листи, а услов је да та листа пређе цензус.
Председник је рекао да га је шокирало то што је Зеленовић "зликовачки мирно посматрао како багеристу готово убијају".
- Морам да признам да сам био апсолутно шокиран и молим људе да сами погледају тај снимак - рекао је Вучић и додао да може да наведе бар 20 политичких противника који би реаговали другачије у таквој ситуацији.
- Сви који су користили чекић и повредили неког чекићем треба да одговарају. Још немамо да је неко пријавио повреде од чекића. А где су ишли они са секиром? Да беру цвеће за Виолу фон Крамон? - питао је Вучић.
Препоручујемо

ВУЧИЋ НА МАКИШКОМ ПОЉУ: Они који покушавају да зауставе Србију у томе неће успети
30. 11. 2021. у 10:11 >> 11:00

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (7)