ТАКМИЧЕ СЕ ЧИЈА ЋЕ ЛАЖ БИТИ ВЕЋА: Јованов о нападима на Данила Вучића
ЧЛАН Председништва СНС Миленко Јованов рекао је данас, поводом напада Данила, сина председника Александра Вучића, да никада у историји политичког живота Србије није вођена бесомучнија и језивија кампања од оне коју води бивши режим против чланова породице председника.
Фото: Новости
- Без иједног доказа, чак и без индиције, оптужују председниковог сина за све и свашта, као да се међусобно такмиче чија ће лаж бити већа и апсурднија - истакао је Јованов.
Он каже да је чињеница да је данашња лаж против Данила Вучића пласирана баш на његов рођендан говори да "зло и поквареност у њима превазилазе границе које ум може да појми".
- Најзад, ни овог пута није изостало ћутање плејаде ликова са јавне сцене, који се јављају и када их нико ништа не пита, осим када су у питању председник Вучић, или чланови његове породице. У бесомучним нападима на њих они очигледно не виде никакав проблем, а својим ћутањем не раде ништа друго осим што те нападе, суштински, подржавају - закључио је Јованов.
Препоручујемо
РЕЗИМЕ ГОДИНУ И ПО ДАНА ПРОТЕСТА И ИЗБОРА: Вучић победио у свих 10 општина
30. 03. 2026. у 09:51
ПРКОСНИ НАРОД ПРОТИВ НАТО СИЛЕ: Ударили су тамо где боли сваког нашег грађанина
30. 03. 2026. у 08:17
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)