ШТА ТО СПРЕМА АМЕРИКА? Срђа Трифковић о "димној завеси" Вашингтона
05. 12. 2021. у 16:05
НЕКОЛИКО дана пре најављене видео-конференције руског и америчког председника, лидер САД Џозеф Бајден поручио је да не прихвата „црвене линије“ које је помињао руски председник Владимир Путин везано за ситуацију у Украјини.
Повезане вести

РАТ У УКРАЈИНИ: ВСУ напредује код Удачног, Руси код Котљаровке; Котао код Торецка за ВСУ; Жестоке борбе код Купјанска и Лимана (МАПА/ВИДЕО)
РАТ у Украјини-1.166. дан.
04. 05. 2025. у 07:17 >> 03:33

ДА ЛИ ЈЕ МИР ЈОШ УВЕК НА СТОЛУ И ПОД ЧИЈИМ УСЛОВИМА? Трамп жели договор, Путин жели победу, а Украјина ће добити оно што заслужује
ДУГО обећаван мировни план Доналда Трампа за Украјину је у колизији са геополитичком реалношћу. Упркос преговорима са Кремљом и растућем притиску и савезника и противника, Трамп тек треба да постигне договор који не личи на капитулацију или који неће поткопати његов политички положај.
24. 04. 2025. у 00:44

"КИЈЕВ НЕ ЖЕЛИ ДА ИДЕ ТИМ ПУТЕМ" Путин отворен за мировне преговоре
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин спреман је да мирним путем реши ситуацију у Украјини, али Кијев не жели да иде тим путем, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
02. 04. 2025. у 12:32

УКРАЈИНСКИ ПОЛИТИЧАР ПОДРЖАО ПУТИНОВ ПРЕДЛОГ: То ће спасити Украјину
ПРЕДЛОГ руског председника Владимира Путина да се у Украјини уведе привремена међународна управа под окриљем УН спасиће украјински народ, сматра лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук.
31. 03. 2025. у 20:45

ПУТИН НЕ НАПАДА ЕНЕРГЕТСКИ СИСТЕМ УКРАЈИНЕ Песков: Русија и САД настављају дијалог
ПОРТПАРОЛ Кремља Дмитриј Песков изјавио је данас да је Русија задовољна конструктивним и ефикасним дијалогом са Сједињеним Америчким Државама и да су контакти са америчком страном "веома интензивни и продуктивни".
26. 03. 2025. у 11:44
Најновије из рубрике

НАЈВЕЋА СРАМОТА ДО САДА! Сопствену државу назвали Трећим рајхом, а Народну скупштину Рајхстагом!
БЛОКАДЕРИ фотељаши пљунули су и на Србију и на све жртве нацизма!!!!
09. 05. 2025. у 20:33

ВУЧИЋ О РАЗГОВОРИМА СА ПУТИНОМ: Изузетно важни разговори за Србију, о заједничким и интересима и пројектима
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић састао се у Москви са председником Руске Федерације Владимиром Путином.
09. 05. 2025. у 20:20

ВУЧИЋ СЕ ОВИМ РЕЧИМА ОБРАТИО ПУТИНУ: Важан дан и за Србе, захвални смо Совјетској армији
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић захвалио се свом руском колеги Владимиру Путину на топлом пријему и гостопримству.
09. 05. 2025. у 19:58 >> 20:02

ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА ПУТИНОМ: Председник Србије са руским лидером у Москви - Осећамо се овде као код куће (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састао се у Москви са председником Русије Владимиром Путином.
09. 05. 2025. у 19:50 >> 19:58

ПУТИН ПОРУЧИО ВУЧИЋУ: Драги пријатељу, ценимо независан и суверен курс Србије у међународним односима
ПРЕДСЕДНИЦИ Србије и Русије, Александар Вучић и Владимир Путин имају састанак у Кремљу
09. 05. 2025. у 19:57
Коментари (0)