ОСТАЛЕ САМО АЛБАНСКЕ: Застава тзв. ОВК уклоњена из Бошњачке махале у Косовској Митровици (ФОТО)
09. 12. 2021. у 20:23
ЗАСТАВА са амблемом тзв Ослободилачке војске Косова која је у понедељак ноћу постављена у мултиетничком насељу Бошњачка махала у Косовској Митровици уклољена је.
Поставили своје заставе,а што ми Срби се стидимо своје,требамо их поставити широм Србије,као американци Хрвати и шипци па нек им боде очи.
Повезане вести
ШИПТАРИ ДИВЉАЈУ, НА БРАНИЦИМА ЗАСТАВА ЗЛОЧИНАЧКЕ ОВК! Колона борберних возила тзв. КБС прошла кроз Јужну Митровицу (ВИДЕО)
НОВЕ провокације за Сбре на Косову и Метохији у режији Приштине.
29. 10. 2025. у 13:38
„ДАЉЕ РУКЕ ОД БОЛНИЦЕ“ Здравствени радници протестовали због упада тзв. Косовске полиције у КБЦ Косовска Митровица и Дом здравља (ФОТО)
ЗДРАВСТВЕНИ радници запослени у КБЦ Косовска Митровица и домовима здравља у четити северне општине организовали су протестни скуп поводом синоћњег упада припадника тзв. Косовске полиције у просторије обезбеђења КБЦ Косовска Митровица и Дома здравља Косовска Митровица.
19. 09. 2025. у 11:56
"НАРОДЕ, ВРЕМЕ ЈЕ!" Леци са позивом на отпор у северном делу Косовске Митровице
У ЗГРАДАМА у северном делу Косовске Митровице непозната лица оставила су летке са натписом „Отпор" и поруком грађанима да на својим објектима истакну српску заставу, јер је то „застава слободе, поноса и идентитета".
25. 08. 2025. у 11:17
САТИРУ СВЕ ШТО ЈЕ СРПСКО: Прекречени мурали посвећени патријарху Павлу и митрополиту Амфилохију у Косовској Митровици и Звечану!
ГРАФИТИ и мурали у Северној Митровици и Звечану прекречени су данас у раним јутарњим часовима уз присуство припадника тзв. косовске полиције.
24. 08. 2025. у 09:50
ДИКТАТОР КУРТИ НАСТАВЉА ДА МАЛТРЕТИРА СРБЕ: Напад на привреднике у Северној Митровици - Уклоњен кров на летњној башти "Вук"
СРПСКА листа саопштила је да је режом Аљбина Куртија наложио уклањање крова на летњој башти кафића Вук у Косовској Митровици иако власник поседује уредну дозволу и редовно измирује све обавезе.
12. 08. 2025. у 23:10
Најновије из рубрике
ВЈЕРИЦА РАДЕТА: Наследници усташких кољача су играли фудбал испред цркве са лобањама закланих Срба из Ливна
ОНО што су Хрвати урадили Србима у Другом светском рату је нешто што никада нисмо смели да им заборавимо, каже потпредседник СРС Вјерица Радета.
14. 11. 2025. у 20:06
Има ли ишта болније од туге мајке за изгубљеним дететом
ИМА ли ишта болније од туге мајке за изгубљеним дететом, има ли ишта страшније од злоупотребе те туге зарад личног интереса?
14. 11. 2025. у 18:36
ДИРЕКТОР "ЂЕНЕРАЛИ ОСИГУРАЊА" БИ ДА РУШИ ДРЖАВУ: Филиповић узима на стотине милиона од Србије, али му је и то мало (ФОТО)
"ЂЕНЕРАЛИ осигурање" зарађује огроман новац који, у суштини, долази из џепова свих грађана ове земље.
14. 11. 2025. у 18:22
УГЉЕША МРДИЋ НАЈАВИО: Предложићу Народној скупштини сет правосудних закона
ПРЕДСЕДНИК Одбора за правосуђе, државну управу и локалну самоуправу др Угљеша Мрдић најавио је да ће "у наставку борбе за враћање отетог судства и тужилаштва државу коју је започео штрајком глађу" предложити Народној скупштини да усвоји сет правосудних закона.
14. 11. 2025. у 17:36
ВУЧИЋ О ПИСАЊУ ОПОЗИЦИОНИХ МЕДИЈА: Не могу више да слушам глупости, ту мржњу према сопственој земљи
НЕ МОГУ више да слушам глупости, ту мржњу према сопственој земљи, поручио је из Париза председник Србије Александар Вучић поводом критика у опозиционим медијима да је у Париз отишао да тражи политички ослонац и финансијски дах.
14. 11. 2025. у 17:31
Коментари (2)