Политика
"ЦЕЛА ДЕОНИЦА ДИГИТАЛИЗОВАНА" Вучић на отварању деоница аутопута Адрани-Прељина
26. 06. 2026. у 17:04
Тенис
ТЕЖЕ НИЈЕ МОГЛО: Теодора Костовић против Сабаленке на старту Вимблдона
26. 06. 2026. у 12:47
ЂОКОВИЋ ДОБИО РИВАЛЕ НА ВИМБЛДОНУ: Ево ко стоји Новаку на путу ка 25. гренд слем титули
26. 06. 2026. у 11:49
Alexandar
21.04.2022. 13:06
Dobro je da se naoružavaju šiptari a sada i Sarajevo da ne bude posle Srbija je agresor!Sada se sve vidi i jasnije je da ćemo biti prinudjeni da ratujemo sa šiptarima,možda nakon kraja rata u Ukrajini!Mir ne odgovara Britancima i Amerikancima!Dobro su oni upućeni da su naši ratni generali još uvek živi i da njihovo iskustvo mnogo znači!Oni ne mogu da ratuju ali savetima mogu da pomognu Srpskoj armiji!Ovaj put mislim da će Kosmet,osim Severa,biti sravnjen sa zemljom!Sada imamo razne sisteme tako da bez ulaska na Kosmet možemo da gadjamo svaku tačku na Kosmetu!Sistemima FK-3 upareni sa Pancirom 1 možemo da napravimo kišobran iznad cele Srbije pa nisam zabrinut za nas jer smo jači od svih zemalja u regionu!