АЛБАНАЦ ЦЕПАО СРПСКУ ТРОБОЈКУ, ПАО СА БАНДЕРЕ! Погледајте снимак дивљања екстремиста у Тирани (ВИДЕО)
АЛБАНАЦ који се попео на бандеру како би поцепао српску заставу, пао је са висине од неколико метара, током дивљања екстремиста на протесту у Тирани.
Фото: Новости
Албански екстремисти спаљују српске тробојке у Тирани у знак протеста због посете председника Србије Александра Вучића у оквиру иницијативе "Отворени Балкан".
Они такође носе транспаренте на којима су исписане поруке против иницијативе Отворени Балкан, Вучића, Раме...
Учесници протеста, на челу са бившим премијером Саљи Беришом, претходно су се окупили испред зграде Владе, где је постављена бина, а недалеко одатле се налази и Амбасада Србије у Тирани.
Подсећамо, албански екстремисти, уз помоћ политичара из лажне државе Косово, организовали су протесте против посете председника Вучића у Тирани у оквиру иницијативе "Отворени Балкан".
Последња информација је да ће се демонстранти поделити у две групе - једна ће покушати да пресече колону од аеродрома, у којој је председник Вучић, док ће друга протестовати испред зграде Владе у Тирани.
Према нашим изворима, организатори демонстрација су Саит Долапи, бивши организациони секретар тамошње Демократске странке и Агрон Куличај и Сали Лушај, људи од највећег поверења некадашњег председника и премијера Салија Берише.
Наши добро обавештени саговорници тврде да је Бериша лично контактирао са Рамушем Харадинајем како би на овом протесту обезбедио присуство најмање 100 особа са Косова.
Препоручујемо
УЖАС У ТИРАНИ: Албански екстремисти пале српске заставе (ФОТО/ВИДЕО)
20. 12. 2021. у 17:02
ХИТНА ВЕСТ! Албански екстремисти покушавају да зауставе Вучића на путу од аеродрома
20. 12. 2021. у 16:36
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)