АКТИВАН “ОДМОР”: Арно Гујон морао лопатом да одблокира божићни конвој за КиМ
ДИРЕКТОР Управе за сарадњу са дијаспором и Србима у региону Арно Гујон отишао је у Француску на одмор, али и да пошаље традиционални божићни конвој који већ 17 година организује за наше сународнике на КиМ.

Фото Инстаграм
Ипак, шлепер се пре два дана заледио и био је блокиран снегом још на утовару. Тако је Гујон морао да помаже како би возило било одблокирано, а камион је кренуо тек после доласка шлеп-службе.
- Нагледао сам се свега и свачега - блокаде на царинама, пробушене гуме, саобраћајне несреће... Али до сада нисам никад доживео да морам да копам осам сати лопатом и крамп мотиком. Ово се зове активан одмор - написао је Гујон на "Инстаграму".
Препоручујемо

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (1)