ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић објавио је на свом Инстаграм налогу видео-снимак говора са јучерашње годишње конференције за медије која је одржана у Палати Србија, праћене кадровима који показују успех и напредак Србије.
Bravo ujedinjenjem Srbije možemo samo da napredujemo svaki dan jačamo na svim poljima .
Imate podršku naroda! Samo tako nastavite!
Odlično predsednik Vučić će imati podršku moju i cele moje porodice do sada je pokazao delima da je zaslužan da vodi Srbiju.
Уједињена Србија је јача од свих.
Srbija je ostvarila znacajne rezultate, slozni, zajedno idemo u nove pobede. Zivela Srbija!
Radom,trudom,nesebicnim zalaganjem do jos boljih rezultata
Mi hvala Bogu danas imamo vlast koja radi i koja se bori za interese cele zemlje
Nasa politika se zasniva na temelju odgovorne politike i zato konstantno belezimo uspehe na svim poljima
Srce mi bude puno kada vidim ovako pozitivan klip i vest
Samo ujedinjeni mozemo da ostavrimo jos bolje rezultate i u narednoj god. Drugacije ne moze. A mozemo da budemo ujedinjeni to smo dokazali vise puta
Srbija napreduje neverovatnom brzinom zahvaljujuci radu i zalaganju predsednika Vucica.
Samo da se podsetimo pojedinim kadrovima koliko je Srbija napredovala i koliko će napredovati.
Neverovatno je šta sve zajedničkim snagama može da se postigne. Građane je ujedinjavala vera u bolju budućnost i prošle godine su zahvaljujući takvoj veri postignuti ogromni uspesi.
Srbija je stvarno napredovala dosta i drago mi je. Volio bi da se opet ujedinimo !
Razvoj Srbije moze da se postigne slogom i jedinstvom,ako smo slozni mozemo da imamo samo pozitivne rezultate i da postizemo uspeh.
Svi za jednog jedan za sve je parola koja ukazuje na to da da bismo uspeli u nasim ciljevima, potrebno je da se udruzimo, slusamo jedni druge i podrzavamo se.
Moramo shvatiti da napredak Srbije zavisi od nas samih, od toga da li cemo da radimo zajedno složni ili ćemo da se delimo i nazadujemo.
Samo udruzenim snagama mozemo unaprediti svoje i zivote nase dece
Samo zajedno ujedinjeni mozemo ostvariti napredak.
Srbija moze,hoce da napreduje,uz ceo narod je i nas predsedmik tada sigurno pobedjujemosve poteskoce.
Uvek je bilo i bice tako da samo sloga Srbina spasava,samo ujedinjeni protiv svega loseg.
Ujedinjeni možemo da sačuvamo svoje dostojanstvo,identitet i suverenitet.
Srbija danas jeste ujedinjena i mozemo ostavriti sve pobede.
Ujedinjeni i slozni mozemo mnogo toga da ucinimo. Da idemo zajedno napred
Aleksandar Vucic je jedini predsednik koji je spreman za svaki vid saradnje sa gradjanima, tu je da svakog saslusa, resi nastali problem, jer samo zajednickom saradnjom mozemo da stvorimo bolju i sigurnu Srbiju.
Samo zajedno zaista mozemo sve. Srecni praznici, uz aleksandra vucica sve je lepse??
Samo ujedinjeni, zajednickim radom mozemo da napredujemo i gradimo uspešniju i bolju Srbiju za sve građane.
Nismo ni svesni koliko zaista možemo da postignemo kako u ličnom uspehu tako i države, samo pod uslovom da smo ujedinjeni. Neverovatno je šta sve zajedničkim snagama može da se postigne. Građane je ujedinjavala vera u bolju budućnost i prošle godine su zahvaljujući takvoj veri postignuti ogromni uspesi.
Samo ujedinjena Srbija moze da brani svoje interese.
Uz velike napore smo postigli sve sto imamo, samo napornim trudom se sve moze!
Vucic je dokazao da samo velikim trudom i radom mozemo sve!
Jedinstvo je Srbima uvek značilo da iz svake bitke ma koliko teška bila izađu kao pobednici.
Zalagali smo se da Srbija ide napred, želeli smo jaču i sabilniju Srbiju. Borili smo se da to ostvarimo, zajedno smo to činili. Zato nastavimo da sanjamo i da se borimo zajedno i u novoj godini.
Zajedno smo jaci i niko ne moze da nas slomi.
Vera, nada, ljubav su kljuc da se nastavi vizija napretka.
Samo slozno gradjani su tu da podrze!
Država nije prestala da pomaže građanima i privredi tokom pandemije, što mnoge druge razvijenije zemlje nisu uspele. Mnogo govori to koliko smo jedinstveni i ujedinjeni!
Narod poštuje i ceni rad Aleksandra Vučića i veruje u njegovu politiku!
Повезане вести

МОЋНА ПОРУКА ВУЧИЋА: Србија ће наставити да побеђује! (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић послао је поруку грађанима наше земље.
18. 07. 2025. у 21:00
Најновије из рубрике

СПРЕМА СЕ ОПШТИ НАПАД НА СРБИЈУ: Курти потврдио да спремају крвопролиће
ПРЕМИЈЕР лажне државе у техничком мандату Аљбин Курти изјавио је да ће за тзв. косовске безбедносне снаге (КБС) бити издвојено више од милијарду евра у наредне четири године и најавио развој војних дронова који ће бити произвођени на тзв. Косову.
08. 09. 2025. у 12:59

"РАЗГОВОР УЗ КАФУ И КРОФНЕ" Вучић: Задовољство ми је што сам угостио холивудску глумицу Лолиту Давидовић и њеног супруга
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић угостио је данас у Београду холивудску глумицу Лолиту Давидовић и њеног супруга, редитеља и сценаристу Рона Шелтона, који бораве у Србији поводом Првог Националног фестивала филма и телевизије.
08. 09. 2025. у 12:44

ВУЧИЋ УГОСТИО ЛОЛИТУ ДАВИДОВИЋ: Пријем за холивудску глумицу и њеног супруга (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић угостио је у Вили Мир холивудску глумицу Лолиту Давидовић и њеног супруга Рона Шелтона.
08. 09. 2025. у 12:02

ПОТПУНО ЛУДИЛО Јованов: Шолаково пропагандно-терористичко смеће да буде обавезано да плати лечење свим које је довео у стање овакве психозе
ЧЛАН Председништва СНС Миленко Јованов прокоментарисао је срамну изјаву блокадера који тврде да су грађани који су се окупили против њих бацали бомбе.
08. 09. 2025. у 11:44

ОД ЛОБИСТЕ НАТО-А ДО ПРЕДВОДНИКА ХАОСА (ВИДЕО)
ПОСЛЕДЊИХ месеци постало је несумњиво да су се сви отворени непријатељи српског народа удружили у заједничком походу на рушење сопствене државе. Један од њих је и адвокат Чедомир Стојковић, који се одавно истиче као најгрубљи НАТО лобиста у Србији.
08. 09. 2025. у 11:30
Коментари (40)