"БАШ ИХ БРИГА ШТО ТРЕБА ДА СЕ ПЛАТИ": Вучић о одштети Рио Тинту због уговора из 2004. године (ВИДЕО)

Биљана Ристивојевић

03. 01. 2022. у 13:20 >> 13:30

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић говорио је данас у Панчеву о одштети коју би држава платила Рио Тинту због уговора из 2004. године.

БАШ ИХ БРИГА ШТО ТРЕБА ДА СЕ ПЛАТИ: Вучић о одштети Рио Тинту због уговора из 2004. године (ВИДЕО)

Фото: Танјуг

- Ђиласовци терају Рио Тинто, а они га довели и због тога бисмо платили огромну одштету! Хоћете ли ви то да исплатите, ви који сте направили те уговоре 2004? Баш их брига што треба да се плати! И то све преко грбаче народа! - казао је председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (9)

ВЛАДА ЈАПАНА ОБЈАВИЛА ШОКАНТНИ СНИМАК, ЉУДИ СУ У СТРАХУ: Не желимо да дижемо панику већ да се спремимо