ШТАМПАJУ СЕ ЛИСТИЋИ: Теку припреме за референдум 16. јануара

В. Н.

03. 01. 2022. у 19:22

ПРЕДСЕДНИК Републичке изборне комисије Владимир Димитријевић у понедељак је у штампарији Јавног предузећа "Службени гласник" покренуо штампање гласачких листића за изјашњавање грађана на референдуму ради потврђивања Акта о промени Устава Републике Србије.

ШТАМПАJУ СЕ ЛИСТИЋИ: Теку припреме за референдум 16. јануара

Архива

Димитријевић је навео да ће бити штампано 6.510.233 гласачка листића. Подсетио је да ће се гласање одржати 16. јануара на територији целе Србије, на свих 8.000 бирачких места и на 29 места у заводима, као и на 10 места у иностранству.

- Питање на референдуму гласи да ли сте за утврђивање акта о промени Устава Републике Србије, на које ће грађани недвосмислено одговарати са "да" или "не" - рекао је он, и навео да ће листић бити беле боје.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про