ЈОВАНОВ: Сваки напад на Вучића је напад на Србију

21. 01. 2022. у 20:49

ОД момента када је објавио рат мафији и кренуо у обрачун са најгорим и најсвирепијим криминалцима и убицама, председник Вучић је свесно ставио мету на себе, да би Србију ослободио ових злочинаца и обезбедио грађанима Србије мир и сигурност, истакао је Миленко Јованов, члан Председништва Српске напредне странке.

ЈОВАНОВ: Сваки напад на Вучића је напад на Србију

Фото: Танјуг/Милица Николић

- Данас, када од Европола стиже информација о томе да му спремају убиство, у Србији влада заглушујућа тишина.

- Народ Србије несумњиво стоји уз свог председника, а очекујем и да сви државни званичници буду уз народ и да се јасно пошаље порука да је Србија уједињена око председника Вучића и да је сваки напад на председника Вучића напад на Србију - додао је члан председништва СНС.

- На монструозни план да се Србија заустави убиством председника Вучића мора се одговорити свом силином и свим средствима. И не сме се стати докле год се не пронађу сви који су у овоме учествовали, било да се ради о криминалцима, или политичарима који су са њима повезани - закључује Јованов.

БОНУС ВИДЕО - ПОЛИТИЧКА КРИЗА У ЦРНОЈ ГОРИ: Протест грађана Никшића

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

Озонски омотач – невидљиви штит наше планете