ЈАНКОВИЋ БИ ДА ИЗМЕСТИ СПОМЕНИК СТЕФАНУ НЕМАЊИ! Невероватна идеја кандидата за градоначелника - "Боље би му било на другом месту"

Новости онлајн

02. 02. 2022. у 13:32

КОАЛИЦИЈА Уједињена Србија, окупљена око ССП, ДС и НС, на конференцији за новинаре представља своје кандидате за председника Србије и градоначелника Здравка Поноша и Владету Јанковића, као и носиоца листе Маринику Тепић.

ЈАНКОВИЋ БИ ДА ИЗМЕСТИ СПОМЕНИК СТЕФАНУ НЕМАЊИ! Невероватна идеја кандидата за градоначелника - Боље би му било на другом месту

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

Владета Јанковић, кандидат за градоначелника Београда, поред тога што је истакао да "морамо да зауставимо Лешће", представио је још једну своју невероватну идеју. 

Наиме, он би да из престонице Србије измести велелепни споменик Стефану Немањи. 

- Тамо где је сад он се не види довољно, и блокираће Железничку станицу ако је једнога дана, као што нам је намера, вратимо на то место. Треба наћи друго место, можда чак и у срцу Србије - рекао је Јанковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про