ЖЕЛИМ ВАМ СРЕЋУ 3. АПРИЛА: Сијарто после сусрета са Селаковићем у Београду отворено подржао српску владу
САРАДЊА Србије и Мађарске је на историјском врхунцу и она је допринела развоју двеју држава и два народа, закључак је шефова дипломатија Николе Селаковића и Петера Сијарта, после данашњег састанка.

Фото Танјуг
Селаковић је, на заједничкој конференцији за штампу, подсетио да је од децембра 2020. до данас ово већ седми сусрет са његовим мађарским колегом, што најбоље осликава најсветлије и најбоље странице у историји двеју држава, што је озваничено 8. септембра прошле године закључивањем уговора о партнерству и сарадњи.
Сијарто се истовремено осврнуо на изборе који ће се одржати у Мађарској и Србији 3. априла и изразио очекивање да ће у обе земље актуелна политика добити подршку и да ће на обе стране границе резултат бити на корист сарадње, српске и мађарске заједнице.
Препоручујемо

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.
17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

"ПРОМЕНИО ЈЕ ЛИЧНИ ОПИС": Жељков син тврдио да му је отац жив
МНОГЕ је изненадила изјава најстаријеф сина Жељка Ражнатовића Аркана, Михајла да је његов отац жив.
17. 08. 2025. у 16:16
Коментари (0)