МИЦОТАКИС У БЕОГРАДУ: Грчки премијер ће се састати са Вучићем

Танјуг

16. 02. 2022. у 18:51

ПРЕМИЈЕР Грчке Кирјакос Мицотакис стигао је вечерас у Србију, а на београдском аеродрому "Никола Тесла" дочекао га је министар спољних послова Никола Селаковић.

МИЦОТАКИС У БЕОГРАДУ: Грчки премијер ће се састати са Вучићем

Фото Танјуг

-Задовољство је бити овде, рекао је Мицотакис поздрављајући се са шефом српске дипломатије који му је пожелео добродошлицу.

Грчки премијер састаће се затим са председником Србије Александром Вучићем.

Након састанка у згради Генералног секретаријата председника Републике, предвиђене су изјаве за медије Вучића и Мицотакиса.

Фото Танјуг

Вучић и Мицотакис састали су се у децембру 2019. године у Атини, када је потписана Декларација о стратешком партнерству Србије и Грчке.

БОНУС ВИДЕО - "НОВОСТИ" ОТКРИВАЈУ: БИА И МУП раскринкали позадину учесталих хаварија у систему ЕПС

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ТУКАО МЕ ЈЕ СВАКИ ДАН: Гоца Лазаревић проговорила о тешкој прошлости - Много сам се намучила, све је било сурово