ПЉУНУЛИ СТЕ НА СВАКУ ЖЕНУ ЖРТВУ НАСИЉА: Божић о срамном потезу Н1
ЧЛАНИЦА Председништва Српске напредне странке Сандра Божић реаговала је на сраман плакат о жртвама насиља и довођења у везу са влашћу Српске напредне странке.

Фото: Принтскрин
Наиме, скандалозни колаж промовише серијал Н1 ТВ под називом " ДеценијАВласти".
- Управо сте најсуровије пљунули на сваку жену жртву насиља! Злоупотребили сте их и ставили у погон пропагандне политичке машинерије која је монструознија и од оне најгоре-Гебелсове! Ко сте и шта вам је агенда, јасно је! Срамно је то што уместо да спречите насиље, ви га стварате - написала је Божић.
Препоручујемо

"НАТО ГЕНЕРАЛ ПРИЗНАЈЕ ДА ЈЕ И ДАЉЕ НА ЗАДАТКУ": Божићева реаговала на изјаве Поноша
11. 02. 2022. у 09:21

БОЖИЋ О ОПОЗИЦИЈИ: Ујединили су се у походу на буџет Републике Србије
02. 02. 2022. у 14:57

ТАДИЋ ЗАМЕРИО ЂИЛАСУ: Да смо се договорили имали бисмо снажније кандидате
17. 02. 2022. у 16:25

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (19)