ЗАВРШЕНА СЕДНИЦА САВЕТА ЗА НАЦИОНАЛНУ БЕЗБЕДНОСТ: Председавао Вучић, расправљало се о две теме
ЗАВРШЕНА је седница Савета за националну безбедност којој је председавао председник Србије Александар Вучић у Председништву Србије.
Фото: Инстаграм
Седница је одржана поводом ситуације на истоку Европе и у региону Западног Балкана.
Изјава након седнице није било, а о закључцима биће издато саопштење.
Седници, која је почела у 10 часова, присуствовали су премијерка Ана Брнабић, министар одбране Небојша Стефановић, министар полиције Александар Вулин, министарка правде Маја Поповић и министар финансија Синиша Мали.
Фото: Инстаграм
У раду седнице учествовали су и начелник Генералштаба Војске Србије Милан Мојсиловић, директор БИА Братислав Гашић, иначе чланови Савета, као и командант САЈ-а Сасоје Вулевић, директор Канцеларије за КиМ Петар Петковић...
Чланови Савета за националну безбедност су председник владе, министри одбране, унутрашњих послова и правде, начелник Генералштаба, директори БИА, ВБА и ВОА.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (1)