ИЗДАО САМ НАЛОГ И ЗАХТЕВ ДА БУДЕМО ПРИПРЕМЉЕНИ: Вучић о Руско-Украјинској кризи
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић објаснио је који су следећи порези Србије поводом Украјинско-Руске кризе.
Фото: AP Photo/Darko Vojinovic
- Данас сам нако Седнице издао налог Војсци, као врховни командант, да у сваком тренутку буду пипремљени на најбољи могићи начин. Настављамо да купујемо оно што је најбоље за одбрану земље. Данас у свету видите да мир више није нешто што је подразумевајуће - рекао је.
- Имамо још проблема, ја не могу да обмањујем себе, морате да говорите истину. Ви када погледате наше наслове у 80 остао медија не постиоји никаква објективност и они су увек на руској страни", казао је. О разговору са Макроном "Разговор је био важан, о ситуацији у нашем региону. Очекујем још разговора наредних дана, постоје велики страхови да ли би све могло да се прошири и на Западни Балкан - рекао је председник Србије Александар Вучић.
Подсетимо, председник Вучић борави у Монаку одакле се директно обратио грађанима Србије. Цело обраћање читајте КЛИКОМ ОВДЕ!
Препоручујемо
ВУЧИЋ О КРИЗИ И РАСТУ ЦЕНА: Обезбедили смо залихе хране, људи не треба да брину
21. 02. 2022. у 21:33
ВУЧИЋ СЕ ОБРАТИО ИЗ МОНАКА: Председник о детаљима разговора са Макроном и свим горућим питањима
21. 02. 2022. у 21:01 >> 21:42
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (3)