СЛЕДЕ ВАЖНЕ ПОРУКЕ: Обраћање председника Вучића сутра у 18 часова
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратиће се грађанима Србије сутра у 18 часова, сазнају "Новости."

Фото Д. Миловановић
Званични Београд данас се неће изјашњавати о ратним дешавањима у Украјини, сазнале су незванично "Новости".
Како преносе наши извори, нова седница Савета за националну безбедност заказана је за сутра у 16 часова, а на управо завршеној седници овог тела разматрана је актуелна ситуација и могуће безбедносне и економске рефлексије на нашу државу и регион, после одлуке руског председника Владимира Путина да покрене војне операције на истоку Украјине.
Препоручујемо

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Седница Владе Србије у 15 часова, обраћа се председник Вучић
24. 02. 2022. у 09:49

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

НЕМА КАМЕРА, РАДАРА, НИ ПОЛИЦИЈЕ: У Србији уведен НОВ НАЧИН мерења брзине - казне стижу на кућну адресу
СИСТЕМ који фунционише потпуно аутоматски.
03. 07. 2025. у 19:09
Коментари (7)