НОВИНАРСТВО НА НИВОУ "ХАЛО, БИНГ, КАКО БРАТ?" Ана Брнабић одговорила на лажи да Србија увози брашно
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Бранабић одговорила је на тврдњу коју је изнела новинарка Биљана Степановић да "Србија увози брашно".

Фото Влада републике Србије
- Коме Ви служите - не знам, али свакако није наш народ. Лагати о томе шта држава ради или не ради, у овако осетљивом тренутку, јесте супротно националним интересима. Ваше новинарство ниво "Хало, Бинг, како брат?". Рекла-казала. У прилогу: шта је Александар Вучић рекао. Молим, и други пут - написала је премијерка на Твитеру.
Препоручујемо

"ЛАЖ ЈЕ ДА СРБИЈА УВОЗИ БРАШНО!" Ана Брнабић демантовала тврдње Биљане Степановић
04. 03. 2022. у 17:46

НАПРЕДЊАЦИ У СОПОТУ: Ана Брнабић се захвалила пољопривредницима - У најтежим данима Србија никада није остајала без хране
04. 03. 2022. у 15:55 >> 15:59

ДРАМА НА НЕБУ: Земља која се граничи са Србијом дигла борбене авионе због руских дронова
У РУМУНИЈИ је била проглашена ваздушна узбуна у округу Тулча због масовног напада руских дронова на Украјину, саопштило је данас румунско Министарство одбране.
02. 07. 2025. у 11:13

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ЦЕЦИ ИЗА ЛЕЂА: "Аркан јој је слао новац преко мене - 30.000 марака бусом, ја у ШОКУ"
ЖЕЉКО Ражнатовић Аркан слао је по Кристијану Голубовићу новац бившој супрузи Наталији и деци без Цециног знања, тврди Голубовић.
02. 07. 2025. у 16:48
Коментари (0)