НЕВЕРОВАТНЕ БРОЈКЕ: Погледајте колико потписа је сакупљено до 17 часова за председничку кандидатуру Вучића
06. 03. 2022. у 17:38
ДО 17 часова 133.287 грађана потписом је подржало председничку кандидатуру лидера СНС Александра Вучића.
Bravo. Srbijo,idemo u pobedu u aprilu,Srbija nikad nije imala boljeg predsednika!
Ovo je zaista ogroman broj potpisa za kratko vreme. Podrška koju Vučić ima je ogromna!
Vučić je svojim delima zaslužio ovoliki odziv građana!
Rad i trud uvek se isplate. Podrzavanje naroda najveci je uspeh. Do pobede!
Svaki potpis je predsednik Vucic zasluzio svojim radom, trudom i borbom za nase bolje sutra!
Повезане вести
ЈОВАНОВ О НАЈАВЉЕНИМ ИЗБОРИМА: И после годину дана блокадерског иживљавања, подршка грађана Вучићу није доведена у питање
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је јуче да смо званично ушли у изборну годину и да ће парламентарни избори бити одржани најкасније у року од годину дана, а да ће надлежне институције одлучити да ли ће заједно са парламентарним бити одржани и председнички избори.
02. 12. 2025. у 15:00
БОКАН ЗА "НОВОСТИ" О ИЗБОРНОЈ ГОДИНИ: Победа реалности је победа људи који тренутно воде нашу државу под невероватним притисцима
АНАЛИТИЧАР Драгослав Бокан, коментарисао је за "Новости" резултате локалних избора који су у недељу одржани у Сечњу, Мионици и Неготину и дао своје виђење предстојеће изборне године о којој је пре два дана говорио председник Србије Александар Вучић.
03. 12. 2025. у 15:55
"НЕ МОЖЕТЕ НЕГАТИВНОМ КАМПАЊОМ ДА ПРИДОБИЈЕТЕ НАРОД" Милана Вуковић за "Новости" о резултатима избора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је јуче да смо званично ушли у изборну годину и да ће парламентарни избори бити одржани најкасније у року од годину дана, а да ће надлежне институције одлучити да ли ће заједно са парламентарним бити одржани и председнички избори.
02. 12. 2025. у 18:48
КАРАНОВИЋ ЗА "НОВОСТИ" О ПРЕДСТОЈЕЋОЈ ИЗБОРНОЈ ГОДИНИ: Александар Вучић има и даље подршку преко 60% грађана у Србији
ОГЊЕН Карановић, историчар из Центра за друштвену стабилност, коментаришући најаве председника Србије да смо ушли у изборну годину, истакао је за "Новости" да је јасно да ће председник Вучић, односно опција коју предводе председник Вучић и Милош Вучевић и Српска напредна странка, и на тим најављеним изборима победити.
03. 12. 2025. у 10:47
Најновије из рубрике
КО ЖЕЛИ ПРОМЕНУ ВЛАСТИ, МОРАЋЕ НА ИЗБОРЕ Мојсиловић: За нас је држава светиња, ми смо је бранили, гинули смо за њену заставу, грб и народ
НАЧЕЛНИК Генералштаба Војске Србије (ВС) генерал Милан Мојсиловић изјавио је да се војска труди да остане ван политке, поручивши да ће ко жели промену власти, морати да иде на изборе, јер се тако врши њена смена.
15. 02. 2026. у 09:13
ПОВОДОМ ДАНА ДРЖАВНОСТИ СРБИЈЕ: Културни програми у Лепосавићу, Грачаници, Зубином Потоку...
ГРАЂАНИ ће све програме установа културе Србије током празничних дана, 15. и 16. фебруара, моћи да посете бесплатно
15. 02. 2026. у 08:37
ВУЧИЋ ЧЕСТИТАО СРЕТЕЊЕ: Овај велики празник подсећа нас на снагу јединства и одговорност коју имамо (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић честитао је грађанима Дан државности, Сретење.
15. 02. 2026. у 07:45
ВУЧИЋ ДАНАС СА АЛИЈЕВИМ: Прва седница Савета за стратешко партнерство Србије и Азербејџана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић угостиће данас председника Азербејџана Илхама Алијева, који долази у званичну посету Србији.
15. 02. 2026. у 07:34
ДАНАС НА СРЕТЕЊЕ ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА ДРЖАВНОСТИ: Свечаност у Орашцу предводиће Мацут
ДРЖАВНА свечаност поводом обележавања Дана државности Србије биће одржана данас код споменика вожду Карађорђу у Орашцу, где је пре 222 године на Сретење подигнут Први српски устанак, а предводиће је премијер Ђуро Мацут.
15. 02. 2026. у 07:16
Коментари (7)