СИНИША МАЛИ О ПРИТИСЦИМА НА СРБИЈУ: Никада нисам видео Вучића у тежој ситуацији
ГОВОРЕЋИ о кризи у Украјини, министар финансија Синиша Мали изјавио је да је председник Србије Александар Вучић под великим притисцима.

Фото: Принтскрин ТВ Пинк
- Никада нисам видео Вучића у тежој ситуацији - рекао је Мали, али је додао да је Вучић показао да му је Србија на првом месту.

Фото принтскрин Пинк
Министар је објаснио важност добрих односа са Русијом, али и са ЕУ.
- Покушавате у мору лоших решења да пронађете најмање лошије, имајући у виду интерес Србије - рекао је Мали у емисији "Хит твит" на ТВ Пинк.
Он је рекао да се наша земља бори за стабилност и мир.
- Нама треба да смањимо ниво размирица и свађа, да будемо што више јединствени. Без стабилности нема економског напретка. Србија седи на једној, српској столици, а не на две. Не мењамо принципијелан став, за разлику од бројних земаља. Имате неке који желе нестабилност, да добију корист, на штету Републике Српске, Косова и Метохије, да искористе ситуацију. Ми нећемо да водимо ратове великих сила, како је рекао председник Вучић. Наша порука је: нећемо да шаљемо нашу децу у рат. Нећемо да нам се деца враћају у мртвачким сандуцима - изјавио је министар.
Препоручујемо

СИНИША МАЛИ О РЕАКЦИЈИ СРБИЈЕ: Знамо како да реагујемо у доба кризе, свега имамо
06. 03. 2022. у 21:37

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

НЕМА КАМЕРА, РАДАРА, НИ ПОЛИЦИЈЕ: У Србији уведен НОВ НАЧИН мерења брзине - казне стижу на кућну адресу
СИСТЕМ који фунционише потпуно аутоматски.
03. 07. 2025. у 19:09
Коментари (0)