СНИМАК ИЗ ШТРПЦА: Општина и улице у блокади, Росу више од шест сати малтретира Србе (ВИДЕО)

ВИШЕ до зуба наоружаних и маскираних припадника косовске полиције РОСУ упало је јутрос нешто пре шест сати у више српских кућа у Штрпцу, Севцу и Брезовици.

СНИМАК ИЗ ШТРПЦА: Општина и улице у блокади, Росу више од шест сати малтретира Србе (ВИДЕО)

Фото: Твитер

Они су истовремено упали и у зграду Привременог органа општине Штрпце. Директор Канцеларије за КиМ Петар Петковић објавио је слике и снимке из Штрпца, где специјалци Росу већ више од шест сати малтретирају Србе.

 

- Овако специјалци Росу вршљају по Штрпцу, малтретирају и застрашују Србе! Више од шест сати држе општину и улице у блокади, претурају по канцеларијама, руше шта стигну, и даље вршљају! Недопустиво иживљавање над Србима и то дан уочи годишњице Погрома - објавио је директор Канцеларије за КиМ Петар Петковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (2)

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!