КАРАЏИЋ ОТКРИО: У амбасади САД рекли су ми да ће Милошевић бити ликвидиран
18. 03. 2022. у 11:10
ПРЕМА ранијем договору отишао сам у Београд на састанак са председником Слободаном Милошевићем и амбасадором САД Вореном Цимерманом, одвојено. Цимерман се срео са мном у договорено време.
Повезане вести
МАЈКА МОЛИЛА ЂИНЂИЋА: Сине, не испоручуј Милошевића Хагу!
НА Видовдан, у првој години Владе, у Схевенинген испоручен је Слободан Милошевић.
30. 11. 2025. у 17:00
Најновије из рубрике
БЛОКАДЕРИМА ЈЕ ВУЧИЋ КРИВ ЗА СВЕ: Чак и за суперћелијску олују (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ у Србији сем рушења и насиља никакву политику немају, сем једне пароле "Вучић је за све крив".
07. 12. 2025. у 15:03
ОГРОМНА ПОДРШКА КОЛЕГА АНДРИЈАНИ НЕШИЋ: Реакције новинара поводом скандалозне пресуде главној уредници портала "Новости"
ОГРОМНА и безрезервна подршка новинара и колега стиже главној уредници портала "Новости" Андријани Нешић, поводом срамне и скандалозне пресуде судије блокадерке Татјане Безмаревић Јањић, којом јој забрањује да ради и обавља функцију годину дана.
07. 12. 2025. у 14:40
ЛАЖОМЕР: Судија Мајић - реприза контроверзе
По злу чувени судија Миодраг Мајић донео је још једну скандалозну одлуку - пуштање на слободу Мише Бачулова.
07. 12. 2025. у 13:46
ВУЧИЋ СУТРА СА ТИМОВИМА ЗАДУЖЕНИМ ЗА ЕНЕРГЕТСКУ СТАБИЛНОСТ И БЕЗБЕДНОСТ ЗЕМЉЕ: Састанак почиње у 11:15 часова
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се сутра са тимовима задуженим за енергетску стабилност и безбедност земље.
07. 12. 2025. у 13:33
ЂУРО МАЦУТ О ЗАПАДНОМ БАЛКАНУ: Сарадња у региону је важна на путу ЕУ интеграција
ПРЕМИЈЕР Србије Ђуро Мацут изјавио је данас да се у свим разговорима које иницира ЕУ за земљама Западног Балкана указује на потребу да се оне интегришу у Унију, додајући да је сарадња у региону важна на том путу и да је Србија таквој сарадњи посвећена.
07. 12. 2025. у 11:19
Коментари (0)