СТРАНЕ СЛУЖБЕ СТОЈЕ ИЗА ДОЈАВА О БОМБИ: Вучић о лету Београд-Москва - "На нос нам је изашао тај авион"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је током гостовања у емисији "Прва тема" говорио и о претњама бомбом на летовима Београд-Москва.
Фото: МУП/Принтсцреен/Прва
- На нос ми је изашао тај авион. Свакога дана. А шта ако свакога дана будемо морали да враћамо тај један једини авион од Суботице. То раде стране службе. И то увек раде са територије Пољске и Украјине - казао је Вучић.
Подсећамо, већ данима стижу лажне дојаве о експлозивним направама на лету Ер Србије од Београда до Москве.
Сваки пут летови су враћани за Београд, где су контрадиверзионе екипе прегледале летелицу.
Препоручујемо
ПРКОСНИ НАРОД ПРОТИВ НАТО СИЛЕ: Ударили су тамо где боли сваког нашег грађанина
30. 03. 2026. у 08:17
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (15)