НАПРЕДЊАЦИ НА ПАЛИЛУЛИ: Посађено 40 са садница брезе
ПОВОДОМ Светског дана шума, данас су на Палилули Ирена Вујовић и Марко Кешељ посадили 40 садница брезе, које су обезбеђене из личних средстава. У акцији су учествовали и Ђорђе Тодоровић, Дејан Кесар, Александар Мирковић и Немања Јоксимовић, кандидати на листи “Александар Вучић-Заједно можемо све”.

Фото: СНС
Ирена Вујовић је навела да је важно да се подигне свест о заштити животне средине свуда широм Србије. Према речима Вујовићеве ниједна власт није имала овако велика улагања у заштиту животне средине.
- Као што смо градили ауто-путеве, школе, болнице, вртиће, тако ћемо градити и капиталне зелене пројекте - истакла је Ирена Вујовић. - Свако посађено дрво има непроцењив значај за еко систем, зато смо у претходној години посадили преко 150 хиљада стабала широм Србије и наставићемо истим темпом. За капиталне зелене пројекте неопходна нам је економска стабилност, која је могућа само ако имамо мир и стабилност у целој држави, а то нам гарантује Александар Вучић.
Марко Кешељ је навео да му је драго што са другим кандидатима са листе уређује простор око спортске хале, и што на тај начин личним примером показујемо како се брине о животној средини.
- Кешељ је навео да му је драго што је посетио још један спортски терен, који су активисти и чланови Српске напредне странке реконструисали из личних средстава, а који се налази у непосредној близини. На овај начин омогућавамо деци да се баве спортом и да мождa једног дана баш са овог терена имамо неког новог репрезентативца, на кога ћемо сви бити поносни, то је пример како заједно и уједињени можемо све - закључио је Кешељ.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"НЕКАД ТЕ МРЗЕ, НЕКАД ТЕ ВОЛЕ..." Вратио се Младен, Деа изненадила објавом
МЛАДЕН Мијатовић, бивши дугогодишњи изабраник водитељке Дее Ђурђевић, вратио се у Србију.
08. 09. 2025. у 11:17
Коментари (0)