ГЕНЕРАЛ СТУПАР ПОКОПАО ЂИЛАСОВОГ ПОНОША: "Никад не би постао начелник Генералштаба да га Тадић није мимо закона поставио" (ВИДЕО)

ПРВИ командант 72. Специјалне бригаде Милорад Ступар гостовао је вечерас у специјалној емисији на телевизији Пинк где се, између осталог, говорило и о Здравку Поношу, Ђиласовом кандидату за председника Србије.

ГЕНЕРАЛ СТУПАР ПОКОПАО ЂИЛАСОВОГ ПОНОША: Никад не би постао начелник Генералштаба да га Тадић није мимо закона поставио (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/Twitter/ Detektor laži

- Молим да Поноша у мом присуству не називате начелником Генералштаба јер то никад не би постао да га није Тадић мимо закона поставио, а да би растурио ратну војску и да би служила за НАТО мисије - рекао је Ступар. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.

05. 06. 2026. у 11:49

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ВЕЛИКА ВИНА НАСТАЈУ НА ВЕЛИКИМ ЛОКАЦИЈАМА: Oткривамо зашто винарија Ердевик и Фрушка гора имају идеалне услове за шардоне