ЗДРАВКО ПОНОШ, "УЈЕДИЊЕНИ ЗА ПОБЕДУ СРБИЈЕ": Избор између опстанка и нестанка

ВН

23. 03. 2022. у 21:20

ТОКОМ 10 година ове власти Србија је остала без пола милиона људи, срозан је углед универзитета, уништен је парламент и све институције - ово је јуче у Бачкој Паланци и Бачу поручио грађанима председнички кандидат коалиције "Уједињени за победу Србије" Здравко Понош.

ЗДРАВКО ПОНОШ, УЈЕДИЊЕНИ ЗА ПОБЕДУ СРБИЈЕ: Избор између опстанка и нестанка

Фото: Танјуг/Сава Радовановић

Како је истакао, током протекле деценије постоји оријентални систем владања, иако је реч о европској земљи чије је први Устав донет у складу са европским тековинама:

- Србија је у таквом стању да нема изборе између доброг и бољег, него између опстанка и нестанка. Власт прети последицама рата у Украјини, док председник Александар Вучић плаши грађане и разједињује народ. Ова власт је симбол немира и нестабилности. Ти људи су деведесетих година делили народ по националности, а сада на то ко је Српска напредна странка, а ко није.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.

30. 12. 2025. у 20:45

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи

КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи

ЛЕГЕНДАРНИ глумац и један од омиљених комичара бивше Југе, Миодраг Петровић Чкаља забављао је генерације гледалаца. "Паја и Јаре", "Камионџије", "Сервисна станица", "Љубав на сеоски начин", Врућ ветар", "Пут око света" су само нека од остварења у којима је играо и изазивао код људи једну од лепших емоција - смех.

01. 01. 2026. у 12:31

Коментари (0)

2025. НЕЋУ ПАМТИТИ ПО ДОБРОМ: Ацо Пејовић проговорио о великим губицима - Не могу заборавити такве ствари