"НЕ БИХ БИО ЗАДОВОЉАН СА 46 ОДСТО ПОДРШКЕ" Вучић коментарисао кукњаву блокадера
28. 06. 2026. у 11:16
28. 06. 2026. у 11:16
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
sasa
27.03.2022. 21:09
Mrznja prema Vucicu je jedino zasta znaju djilasovci.Nista drugo i nemaju da ponude narodu
rade
27.03.2022. 21:10
Napad je najbolja odbrana.Tom logikom se ocigledno vodi Dragan Djilas i mediji pod njegovom kontrolom
Marko
28.03.2022. 08:01
Ta poređenja baš liče na Đilasa.
Ljilja
28.03.2022. 08:16
Strašno je to na koji način opozicija piše neistine na Twitteru o SNS.
Jovana
28.03.2022. 08:20
Dragan Đilas udara najniže moguće! Najoštrije osude sa moje strane!