ЉУДСКА ЖРТВА НЕМА ЦЕНУ! Мали поручио: Морамо да очувамо мир и стабилност
СИНИША Мали, министар финансија гост је емисије Хит Твит на телевизији Пинк у којој је, узмеђу осталог, говорио о бомбардовању наше земље.

Фото: Принтскрин ТВ Пинк
- Свака људска жртва, нема никакву цену. Шта је све уништено у тих 78 дана? 25 хиљада стамбених објеката, 470 километара путева, 595 километара пруга, 18 вртића, 44 моста, 19 болница, 20 домова здравља. Ми смо пет година директно, у смислу економије, изгубили. Зашто ово говорим? Из перспективе садашњости. То је оно што председник Вучић говори, да очувамо мир и стабилност у нашој земљи. Не желимо да будемо пијуни, како би сачували мир и стабилност. Мислим да су те две речи важније него икада, мислим да је то што председник Вучић говори важније него икада.
- Само да будемо свесни шта можемо да избегнемо. Председник је и у говору у Краљеву рекао да је то агресија, важно је да гајимо и културу сећања на жртве НАТО агресије, али је рекао и да морамо да идемо даље, али оно што је важно, Србија седи на својој столици - рекао је Мали.
БОНУС ВИДЕО - ЦЕРЕМОНИЈА У КРУШЕВЦУ: Вучић на откривању споменика генералу Вељку Раденовићу
Препоручујемо

ХИТ ТВИТ: Генерал Лазаревић о НАТО агресији - Користили бојне отрове! Мали о КиМ - Ситуација иде искључиво против Србије
27. 03. 2022. у 21:21 >> 22:51

НАПАДИ У РЕЖИЈИ НАТО АГРЕСОРА: Владика Иринеј Буловић и изгубљена деца Србије
26. 03. 2022. у 22:58

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"
ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.
05. 07. 2025. у 11:33
Коментари (0)