ВЕЛИКА ВЕСТ ЗА СРБИЈУ Вучић: Србија у избору за једну од највећих фабрика аутомобилске индустрије

31. 03. 2022. у 18:48

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић гостовао је у емисији "ОКО" на првом каналу Радио Телевизије Србије.

ВЕЛИКА ВЕСТ ЗА СРБИЈУ Вучић: Србија у избору за једну од највећих фабрика аутомобилске индустрије

Фото: Printscreen РТС

Вучић је саопштио важне вести за нашу земљу.

- Ми смо једна од земаља која је у овом тренутку у избору за једну од три највеће фабрика аутомобила. То би било десетине хиљада запослених. Имамо једну компанију за привлачење инвеститора, и то би потпуно променило нашу земљу. Плате и имиџ Србије би скочили.

БОНУС ВИДЕО - БЕОГРАД ЧЕКА ВУЧИЋА: Више хиљада грађана у СЦ Вождовац

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.

17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

Коментари (0)

ДАРКО МИЛИЧИЋ УЛЕТЕО НА ТЕРЕН ЗБОГ СИНА: Једва дошао себи због онога што је Лазар урадио - и он, и жена Зорана (ФОТО/ВИДЕО)