АЛЕКСАНДАР ВУЛИН ГЛАСАО: У пратњи супруге и сина обавио грађанску дужност (ВИДЕО)
МИНИСТАР полиције и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин обавио своју грађанску дужност.
Фото: Новости
Министар унутрашњих послова и председник Покрета социјалиста Александар Вулин гласао је јутрос у 9 часова на бирачком месту 43 у Основној школи "Бранко Ћопић" на Видиковцу.
На бирачко место дошао је у пратњи супруге Наташе и старијег сина Сергеја.
Препоручујемо
ПРЕСЕК ПО ГРАДОВИМА: Ево каква је излазност грађана из Републике Српске и БиХ
03. 04. 2022. у 09:57
ГЛАСАО ЗОРАН РАДОЈИЧИЋ: Градоначелник Београда обавио своју грађанску дужност
03. 04. 2022. у 10:08
МАЈА ПОПОВИЋ ГЛАСАЛА НА ВРАЧАРУ: Министарка правде обавила своју грађанску дужност
03. 04. 2022. у 09:45
СЕЛАКОВИЋ ГЛАСАО НА ВРАЧАРУ: Министар на бирачко место дошао са супругом и децом
03. 04. 2022. у 09:44
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)