Na svaku lažnu informaciju ,mora se reagovati i napisati demanti, javnost mora biti pravovremeno obaveštena, na sreću ovde se odmah ,i pravovremeno reagovalo!
ПРЕДСТАВНИК антисрпске опозиције, члан партије Здравка Поноша, Владимир Шишкин, написао је на друштвеној мрежи ''Икс'' колико су заправо ''синдикати'' који подржавају блокадере фотељаше довели данас људи у Београду и колико је заправо тај број мали.
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова саопштило је поводом, како су навели, "разних злонамерних и нетачних информација из неквалификованих извора", да званични подаци, утврђени прецизном софтверском технологијом пребројавања, гласе да је на данашњем скупу испред Владе Србије у Немањиној улици у 14.54 сати, када је окупљање почело и када су говорници почели да се обраћају, присуствовало 6.200 учесника.
ГРАЂАНИ који Први мај послављају испред Дома Народне скупштине Републике Срсбије скандирали су председнику Републике Србије, сада већ препознатљивим поудравом: ''Ацо, Србине''.
Nina
03.04.2022. 12:01
Na svaku lažnu informaciju ,mora se reagovati i napisati demanti, javnost mora biti pravovremeno obaveštena, na sreću ovde se odmah ,i pravovremeno reagovalo!