ИЗЛАЗНОСТ ДО 14 ЧАСОВА: Саопштени најновији подаци
03. 04. 2022. у 14:25
ПРЕМА последњим подацима ИПСОС Србија и ЦеСИД до 14 сати у Србији је на биралишта изашло и гласало 29,8 одсто грађана.
Најновије из рубрике
УМЕСТО НЕМАЊЕ, ТЕРОРИСТИ ОВК, ТАБЛА И ЗЛОЧИНЦУ ДЕВИ: Промена имена улица у Северној Митровици наставак прогона Срба
У НАМЕРИ да потру све српско на Косову и Метохији, баш уочи недељних ванредних парламентарних избора, власти у Приштини устремиле су се на север покрајине.
05. 06. 2026. у 06:45
ЦРНА ГОРА ОВИМ ПОТЕЗОМ ПРЕВРНУЛА ЈЕ ПО КОСТИМА СРПСКИХ ЈУНАКА! Србија је за њих окупатор, а шта је са 1.300 каплара?
БУРА око скандала у Подгорици се не стишава! Скупштина Црне Горе усвојила закон који Србију означава као окупатора из 1918. године и то је отворио многе старе српске ране.
04. 06. 2026. у 21:57
ВУЧИЋ НА САМИТУ ЕУ–ЗАПАДНИ БАЛКАН: Председник Србије са највишим европским званичницима
ПРЕДСЕДНИК Вучић је данас допутовао у Тиват где ће током дводневног самита учествовати у разговорима са европским и регионалним лидерима о будућности Западног Балкана, европским интеграцијама и јачању сарадње у региону.
04. 06. 2026. у 21:17 >> 21:28
ПЕТКОВИЋ СА СОРЕНСЕНОМ: Указао сам му на притиске на Србе пред изборе на КиМ
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић обавестио је данас у разговору у Београду посредника Европске уније за дијалог Београда и Приштине Петера Соренсена о притисцима власти у Приштини на Србе у Покрајини уочи парламентарних избора 7. јуна.
04. 06. 2026. у 18:57
"ПОМАЖЕ БОГ, ГОСПОДИНЕ ВУЧИЋУ" Председник се обратио из Тивта, почистио провокаторе из црногорских медија
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Тивта.
04. 06. 2026. у 18:10 >> 18:52
Коментари (0)