ЦЕСИД ОБЈАВИО ПРАВИЛА: Гласање може да се продужи и после 20 часова, ово су правила

Бета

03. 04. 2022. у 19:24

ИЗВРШНИ директор Центра за слободне изборе и демократију (ЦеСИД) Бојан Клачар изјавио је да свим бирачима који се у 20 часова нађу испред бирачког места, по закону мора да буде омогућено да обаве своју грађанску дужност.

ЦЕСИД ОБЈАВИО ПРАВИЛА: Гласање може да се продужи и после 20 часова, ово су правила

Фоот: Р. Шегрт

Клачар је казао да би члан бирачког одбора у 20 часова требало да стане на крају постојећег реда бирача који чекају да гласају и да се свим бирачима који су до тог тренутка у реду омогући да гласају и после истека законског рока у 20 часова.

"Свима који би накнадно стали у реду иза члана бирачког одбора не би било омогућено гласање", објаснио је Клачар.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

ХАОС! НАОРУЖАНИ НАВИЈАЧИ ПОВРЕДИЛИ И СРПСКУ ПОЛИЦИЈУ! Хулигани изазвали тучу, полицајци повређени заводећи ред, много ухапшених!