СВЕ ЗА ВЛАСТ: "Десничари и патриоте" хоће заједно са онима за које је Сребреница геноцид (ВИДЕО)
ДВЕРИ, Заветници и ДСС кажу за себе да су патриоте, а размишљају да у уђу у власт у Београду са коалицијом "Морамо".
Фото: Принтсцреен/Танјуг
Унутар саме коалиције "Морамо" постоји јасан став око Сребренице која је према њима геноцид.
Ћута је експлицитно говорио да "Морамо да поштујемо одлуку Трибунала!" према томе - да се јасно одредимо и прихватимо одлику Трибунала да је Сребреница окарактерисана као геноцид.
Зеленовић је експлицитно у једном гостовању навео да је "Сребреница геноцид", а представница коалиције "Не давимо Београд" такође.
ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ ОРБАНА: Ситуација је опасна, Европа је на прагу рата
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је данас да је ситуација опасна и да је Европа на прагу рата.
15. 11. 2025. у 18:52
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)