ВУЧИЋ РАЗОТКРИО КАМПАЊУ ЖИГОСАЊА НАШЕ ЗЕМЉЕ: Служе се лажима са једним циљем - да себе представе као жртву, а Србију као великог агресора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је премијеру лажне државе Косово Аљбину Куртију и председнику Црне Горе Милу Ђукановићу на њихове готово свакодневне нападе на нашу земљу.

Foto: Printskrin/Informer
Како је Вучић истакао, појачана кампања против наше земље последњих месеци има само један циљ - да се Србија представи као агресор.
Са друге стране, гласноговорници кампање против Србије - у чему предњаче Аљбин Курти и Мило Ђукановић - покушавају да себе представе као жртве.
- Последњих неколико месеци убрзана је кампања жигосања Србије која долази са појединих центара моћи и дела региона. Не од јуче, наизразитију улогу у отвореној и огољеној мржњи према Србији и свему што је српско долази од Аљбина Куртија и Мила Ђукановића. И разуме се да се увек служе неистинама и огољеним лажима са само једним циљем - да себе представе као тобожње жртве, а Србију као великог агресора на свакојаки начин - поручио је Вучић.
Препоручујемо

ПУКОВНИК ЗОРИЋ: Вучић први после 40 година купио систем који штити небо Србије
12. 04. 2022. у 21:07

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.
17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (48)