ВАЖНО ОБЕЋАЊЕ ЗА СВЕ У СРБИЈИ Вучић: Шолц уверен у европску будућност Западног Балкана

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се из Берлина након што се састао са немачким канцеларом Олафом Шолцом.

ВАЖНО ОБЕЋАЊЕ ЗА СВЕ У СРБИЈИ Вучић: Шолц уверен у европску будућност Западног Балкана

Foto: Printskrin/TV Pink

- Немачка је највећи партнер економски и трговински Србији, као што смо и ми њој у региону. За нас су важне речи канцелара Шолца који је данас више пута поновио да је уверен у европску будућност Западног Балкана, али не "у илузији", и то је важно обећање за све људе на Западном Балкану и Србију - рекао је председник.

БОНУС ВИДЕО - ВУЧИЋ У ДОЊОЈ ГРАДИНИ: Дан сећања на јасеновачке жртве

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне