ОПЉАЧКАНА КУЋА ПОРОДИЦЕ СТЕВИЋ У ГРАЧАНИЦИ: "Ово што се нама ради је страшно"
КУЋА породице Драгољуба Стевића у Грачаници опљачкана је синоћ а из ње су лопови однели новац и златан накит, не остављајући према речима полиције, никакав отисак или други траг, осим разваљених прозора.
Илустрација полиција Фото И. Радуловић
Непознати лопови су кућу опљачкали синоћ око 22 сата, ушавши преко прозора, искористивши прилику док су Стевићи били у посети комшијама.
Стевићи су по повратку кући затекли широм отворене прозоре на дневној и спаваћој соби на спрату. Ствари су биле испретуране, а гардероба побацана по поду.
Драгољуб каже да му је однет новчаник са банковним картицама, 300 евра у новцу као и златан накит у вредности од најмање 400 евра.
- То мало пара које сам сакупљао за магнетну резонанцу они су однели. Трећег августа ми је заказана операција кука у Нишу. Шта ће даље да буде, не знам, али ово што се нама ради је страшно - испричао је узнемирен Драгољуб Стевић.
Ово је друга пљачка његове куће за две године. Новембра 2020. године из куће ове породице лопови су однели новац у вредности од 500 евра и нешто од златног накита. Пљачкашима се никада није ушло у траг. Стевић не верује да ће и сада полиција моћи да пронађе лопове.
- Безбедно се не осећам то је сигурно, наша кућа је на крају села у пољани, а починиоци не верујем да ће да се пронађу јер никада никог нису ни ухватили па неће ни овог пута сигурно. Ово је постало неиздрживо, не знам више ни шта да радим - рекао је Стевић.
Екипа полицајаца и форензичара је обавила увиђај и потврдила да нема отисака прстију, те да су пљачкаши вероватно користили рукавице.
БОНУС ВИДЕО: МАЛТРЕТИРАЈУ И ЗАСТРАШУЈУ СРБЕ - Овако специјалци Росу вршљају по Штрпцу
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
"НИЈЕ БИЛО ЛАКО ИЗДРЖАТИ": Рађен проговорио о разлозима за развод од Ане и најтежем периоду
ВАТЕРПОЛИСТА Никола Рађен био је у браку са певачицом Аном Кокић са којом има две ћерке, од које се развео након једанаест година љубави, а сада проговорио о тешком периоду.
05. 12. 2025. у 07:50
Коментари (2)