"НА НАШУ МОЛБУ ПОНОВО У БЕОГРАДУ" Вучић: Хвала Урсули Рејнолд и влади Швајцарске на огромној подршци коју пружају Србији

Биљана Ристивојевић

13. 05. 2022. у 11:20

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састао се данас са председницом Савета за дуално образовање Швајцарске Урсулом Рејнолд.

НА НАШУ МОЛБУ ПОНОВО У БЕОГРАДУ Вучић: Хвала Урсули Рејнолд и влади Швајцарске на огромној подршци коју пружају Србији

Фото: Принтскрин

- Жена од које увек највише научим и чијем се знању дивим је Урсула Рејнолд, која је на нашу молбу поново у Београду, како би нам помогла у даљој реформи нашег дуалног образовања и напретку наше привреде. Хвала много Урсули, али и влади Швајцарске на огромној подршци коју пружају Србији - објавио је председник на свом Инстаграм профилу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: Време је да се прогоне људи

ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: "Време је да се прогоне људи"

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да намерава да "прогони људе" који су, по његовој оцени, покушали да се мешају у председничке изборе 2016. године тако што су тврдили да је Русија покушала да утиче на резултат.

22. 07. 2025. у 21:28

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (8)

Нећете веровати за шта грађани Србије највише узимају кеш кредите током лета!