ТРПИМО ОГРОМНУ ШТЕТУ Вучић: Живели бисмо десетоструко боље да смо увели санкције Русији

Танјуг

15. 05. 2022. у 10:33

ЖИВЕЛИ бисмо десетоструко боље да смо увели санкције Русији, изјавио је данас председник Србије Александар Вучић.

ТРПИМО ОГРОМНУ ШТЕТУ Вучић: Живели бисмо десетоструко боље да смо увели санкције Русији

Фото: Printscreen

Осамдесет дана смо издржали, а цена коју плаћамо је огромна", рекао је Вучић гостујући на ТВ Прва.

- Огромну штету трпимо сада и ни од кога не тражим ни хвала, било би лепо да је мало више био фер амбасадор Русије када о томе говори. Свеједно, не тражимо и не радимо то због њих него због себе, због поштеног односа према себи, својој земљи и поштованај међународног јавног права. И знамо шта су санкције и колико су нефер и непотребне, рекао је Вучић.

- Трпимо страшно и много неувођењем санкција Русији и то хоћу да људи знају, поручио је Вучић.

- Сада бих вам рекао, немам никаквих илузија - живели би десетоструко боље само да јесмо то урадили. Нисмо то урадили зато што се понашамо као незаивсна и самостална земља, додао је Вучић.

- На сцени је с једне стране потпуно лицемерје Запада, али смо схватили да ни код Руса принципи не постоје, принцип једино постоји код Србије, рекао је Вучић.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ПАПИРИ за развод певачице Драгане Мирковић и Тонија Бијелића су потписани, а бракоразводни поступак је окончан после нешто више од годину дана.

29. 04. 2025. у 14:20 >> 14:21

Коментари (4)

ЗБОГ СРБА СЕ МЕЊА НБА ОЛ-СТАР?! Историјска промена на помолу, али ће ово сада гледати цео свет!