МАРКО ЂУРИЋ ОДГОВОРИО КУРТИЈУ: Не тражи даље од сопственог огледала у потрази за аутократама
АМБАСАДОР Србије у Вашингтону Марко Ђурић одговорио је данас на најновију изјаву Аљбина Куртија.

Фото: Танјуг
Ради се о изјави да "демократије као што су САД и Косово морају заједно да се супротставе аутократама попут Путина и Вучића" и да од тога зависи мир на Балкану.
- Забрањујете Србима на Косову и Метохији да гласају на изборима (против директних захтева САД, ЕУ, ОЕБС-а), а ипак говорите о демократији; јавно се одричете и бриселског и вашингтонског споразума на које су се ваше институције обавезале, а још увек причате о принципима; говорите о миру, а опет показујете тврдоглавост према нашој заједници на Косову * изнова и изнова. Господине Курти, не тражи даље од сопственог огледала у потрази за аутократама" написао је Ђурић на Твитеру.

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку
ПАПИРИ за развод певачице Драгане Мирковић и Тонија Бијелића су потписани, а бракоразводни поступак је окончан после нешто више од годину дана.
29. 04. 2025. у 14:20 >> 14:21
Коментари (0)