ВУЛИН ОДГОВОРИО КЛИЧКУ: Ко пореди КиМ и Донбас, нека буде спреман да у поређењу иде до краја
МИНИСТАР унутрашњих послова Александар Вулин реаговао је на на наводе градоначелника Кијева Виталија Кличка да се "Украјинци боре против руског окупатора, као Албанци некада против српског окупатора".

Фото: З. Јовановић
- Да Кличко било шта зна о историји, знао би да је Косово и Метохија део Србије и да није могуће окупирати сопствену земљу. Онај ко пореди Донбас и КиМ, мора бити спреман да у поређењу иде до краја. Ако Кличко тврди да су Шиптари били окупирани и да су се оружаном побуном ослободили Србије и српског окупатора, онда су и Руси у Донбасу, такође, окупирани и имају право да се ослободе украјинског окупатора.
Оно што Кличко признаје Шиптарима у Србији, мораће да призна и Русима у Украјини. Они који се заклињу у принцип неповредивости територијалног интегритета, морају своје уверење да докажу најпре на Србији. Србија је доказала да поштује међународно право, штета што то и други не могу да кажу за себе - изјавио је министар унутрашњих послова Србије и Александар Вулин реагујући на наводе бившег украјинског боксера и актуелног градоначелника Кијева Виталија Кличка.

ПУТИН И ЗЕЛЕНСКИ ДОЛАЗЕ НАДОМАК СРБИЈЕ?! Нове информације о месту сусрета двојице лидера
ВИШИ званичник у администрацији америчког председника Доналда Трампа рекао је да би састанак руског и украјинског председника Владимира Путина и Володимира Зеленског могао да се одржи у Мађарској, преноси Ројтерс.
19. 08. 2025. у 11:18

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

ИЗ СВИХ УГЛОВА: 32 године млађа жена нашег глумца се скинула у бикини (ФОТО)
МАРИЈА је објавила читав низ фотографија. Она је позирала у бикинију и фотографисала се из свих могућих углова.
18. 08. 2025. у 22:13
Коментари (0)