СВЕЋИЦЕ НА БУРЕКУ: Марко Чадеж добио необичну рођенданску честитку
ПРЕДСЕДНИК Привредне коморе Србије Марко Чадеж напунио је у среду 45 година, а прва честитка стигла је од супруге и ћерке. И то на необичан начин.
Фото Инстаграм
Оне су му, спремајући доручак, ставиле свећице на бурек.
Како је први међу привредницима написао на друштвеној мрежи "Инстаграм" "његове принцезе" су му припремиле изненађење, па је свећице дувао на "рођенданском буреку", заједно са ћерком.
Касније током дана свећице су се преселиле и на торту.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ВЕРНЕ "ДЕЛИЈЕ": Владимир Ђукановић са синовима подржао црвено-беле кошаркаше
31. 05. 2022. у 14:44
БАУЛ ПЛЕС ЗА СЕЛАКОВИЋА: Незаборавна посета шефа дипломатије Бангладешу
28. 05. 2022. у 14:45
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)