НЕ ПАДА НАМ НА ПАМЕТ: Вучић о идеји Европског парламента и споразуму о међусобном признању са лажном државом
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић одговорио је на питање новинара какав ће бити одговор Србије на очекивања из Европског парламента „да се од Србије и тзв. Косова очекује да потпишу споразум о нормализацији односа, укључујући међусобно признање”.

Фото: Танјуг
- Одговорићемо пристојно, нећемо да разматрамо, не пада нам на памет.
Председник је прокоментарисао и могућност дијалога са Куртијем.
- Хоћу. Нико ме није ни звао, не видим баш неки смисао.
А на констатацију новинара да известилац Европског парламента за Косово Виола фон Крамон очекује дијалог Вучића и Куртија, Вучић је рекао:
- Ја сам мислио да Лајчак треба да ме зове, али ако Фон Крамон каже, ето ме одмах.
БОНУС ВИДЕО:
ДОЧЕК ЗА ПРЕДСЕДНИКА НА ОДВРАЋЕНИЦИ: Вучића поздравио окупљени народ
Препоручујемо

ДОЧЕК ЗА ПРЕДСЕДНИКА НА ОДВРАЋЕНИЦИ: Вучића поздравио окупљени народ (ВИДЕО)
06. 07. 2022. у 15:37

ВУЧИЋ ОПОЗИЦИЈИ: Зато сте хвалили Куртија, јер хоћете да протерате Србе са КиМ?!
06. 07. 2022. у 13:27

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (75)