МИНИСТАР ВУЛИН: "Вероватно постоји и други назив, али не и тачнији од усташке владе"
МИНИСТАР унутрашњих послова Александар Вулин реаговао је на наводе председника ДСХВ-а Томислава Жигманова да је називање хрватске владе усташком "недопустиво и погубно".

Фото: Танјуг/Министарство одбране/Даримир Банда
- Вероватно постоји и други назив за владу која забрањује приватну посету Јасеновцу председнику Србије и унуку јасеновачке жртве од усташке владе, али не постоји тачнији назив - изјавио је министар унутрашњих послова Србије Александар Вулин.
Препоручујемо

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПЕВАЧ НИЈЕ БИО НА ОЧЕВОЈ САХРАНИ: "Није ме гризла савест"
ПЕВАЧ Раде Лацковић доживео је трагедију која му је потпуно променила живот.
09. 09. 2025. у 11:31
Коментари (6)