УЛОЖИЋЕМО 100 МИЛИОНА У НАМЕНСКУ ИНДУСТРИЈУ: Вучић припадницима полиције обећао побољшање животног стандарда

Тањуг

22. 07. 2022. у 11:00

Председник Србије Александар Вучић изјавио данас након завршене показно-тактичке вежбе МУП-а "Гружа 2022" да је она изванредно изведена и честитао је припадницима полиције на успешној вежби која је први пут изведена на такав начин.

УЛОЖИЋЕМО 100 МИЛИОНА У НАМЕНСКУ ИНДУСТРИЈУ: Вучић припадницима полиције обећао побољшање животног стандарда

Фото: Принтскрин/ Пинк

- Обавили су изванредан посао и показали оно што пре нисмо на овакав начин вежбали - навео је он.

Председник је рекао да нам још неке ствари недостају и да ће бити набављена додатна средства за ноћна дејства у наредном периоду.

- Уложићемо у наредном периоду још 100 милиона евра у нашу наменску индустрију - рекао је он.

Додатна финансијска средства ћемо определити и даље побољшати животни стандард припадника полиције, истакао је Вучић.

Приметио је да су хеликоптери током вежбе стајали на тако малој висини и да су неки били у страху да ли ће издржати тако, али да је све добро прошло.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година (ФОТО)

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)

ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.

23. 05. 2025. у 18:06

Коментари (8)

ЈОКИЋ ЋЕ И ГРАТИ ЗА СРБИЈУ НА ЕВРОБАСКЕТУ? Бићемо сила на Европском првенству, ово је потврда!