ВУЧИЋ УПИТАО ХРВАТЕ: Јесте ли се то уплашили цвета? (ВИДЕО)

Андријана Нешић

22. 07. 2022. у 13:28

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић коментарисао је насловницу хрватских медија где се наводи да ја "Пленковић мудро разбио четника Вучића".

ВУЧИЋ УПИТАО ХРВАТЕ: Јесте ли се то уплашили цвета? (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/ Пинк

- Пре три дана су написали да Вучић није ни ч од четника. Ај само нек се договоре. У мојој породици није било ни четника ни партизана. Наши су страдали само зато што су Срби. Они су им ставили православни крст на чело и зато су као угледна породица одмах одстрањени - рекао је председник и додао да су спалили седам кућа Вучића:

- Мислим да су они показали своје право лице, ја да их вређам нећу! Мислим да је то свима јасно? Само се питам, јесте ли се то уплашили "партизанског" или "четничког" цвета или венца?"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (43)

РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!