ПЕТКОВИЋ СА СРБИМА СА КИМ: Почео састанак у Рашки
У РАШКИ је данас у 16.00 сати почео састанак директора Канцеларије за Косово и Метохију Петра Петковића са политичким представницима Срба са КиМ.
Фото Танјуг
Састанак се одржава у Дому Културе "Градац", а присуствују представници Српске листе, привремених општинских органа, начелници округа, директори јавних установа као и предузећа са КиМ.
Састанак се одржава поводом последњег потеза Приштине да од 1. августа почне примена одлуке да се грађанима који имају документа Републике Србије приликом уласка на КиМ издају потврде као замена за документа.
Такође од сутра, како је најaвљено из Приштине, почиње примена одлуке о замени регистарских таблица које издаје Србија са ознакама градова на тзв. Косову, у РКС таблице.
БОНУС ВИДЕО - БИЈУ РАФАЛИ, ПСУЈУ НАМ МАЈКУ СРПСКУ: Потресна исповест старице из Рудара
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
"НИЈЕ БИЛО ЛАКО ИЗДРЖАТИ": Рађен проговорио о разлозима за развод од Ане и најтежем периоду
ВАТЕРПОЛИСТА Никола Рађен био је у браку са певачицом Аном Кокић са којом има две ћерке, од које се развео након једанаест година љубави, а сада проговорио о тешком периоду.
05. 12. 2025. у 07:50
Коментари (10)